Skip to content

10 Dôvodov, prečo využiť prepravné služby Infinity Forwarding

Naša prepravná spoločnosť Infinity Forwarding ponúka klientom v porovnaní s konkurenciou množstvo výhod. Prečo by ste si mali vybrať prepravné služby našej spoločnosti sme pre vás zhrnuli v krátkom článku. 

1. Spolupracujeme s viacerými prepravcami 

Naša prepravná spoločnosť Infinity Forwarding ponúka nadštandardné služby, vďaka viacerým významným partnerstvám s poprednými dopravcami, ktoré umožňujú flexibilné možnosti prepravy. 

Vďaka spolupráci s viacerými prepravcami vieme nájsť čo najefektívnejšie možnosti prepravy vašej zásielky alebo prepravy kontajnera až k vám do skladu na Slovensko alebo do Českej republiky. V rámci našej spolupráce s viac ako 100 partnerskými organizáciami dokážeme realizovať aj tie najzložitejšie prepravy a preto nás v prípade záujmu neváhajte kontaktovať.

2. Prepravíme kusovú zásielku aj celý kontajner 

V Infinity Forwarding sa špecializujeme na medzinárodnú prepravu celých kontajnerov, ale aj kusových zásielok. Neplaťte za nevyužité miesto v kontajneri a spoľahnite sa na naše služby, vďaka čomu zaplatíte len za miesto, ktoré skutočne využijete. 

3. Garantujeme kapacity pre FCL zásielky

Náš zmluvne pridelený priestor nám umožňuje garanciu kapacity pre vaše FCL zásielky v rámci každého združenia prepravcov, vďaka možnosti využitia riadenia priestoru a jeho pridelenia v reálnom čase. Nemusíte sa tak obávať, že by sme pre vašu FCL zásielku nevedeli nájsť prepravcu alebo miesto v kontajneri. 

4. Zamestnávame tím odborníkov 

Náš tím tvoria skúsení odborníci, ktorí majú bohaté skúsenosti so zahraničným obchodom, dovozom a prepravou tovaru, vďaka čomu sa na naše služby môžete spoľahnúť. Naši špeditéri sú pripravení odpovedať na vaše otázky a vysvetliť vám všetky informácie v spojitosti s medzinárodnou prepravou tovaru. 

5. Dokumentáciu vybavíme za vás 

Naše skúsenosti so zahraničným obchodom a prepravou tovaru sme aplikovali aj na našu prepravnú spoločnosť Infinity Forwarding. Počas prepravy tovaru neustále komunikujeme s prepravnými partnermi, terminálmi a ďalšími operátormi, vďaka čomu pre vás dokážeme zabezpečiť presnú dokumentáciu prepravy tovaru a zároveň vás informovať o stave vašej zásielky v reálnom čase. 

6. Výsledky hovoria za nás 

Na našom webe nájdete ukážky realizovaných prepráv pre našich klientov. Prepravujeme stroje, ale aj rôzny tovar, naše ukážky zahŕňajú napríklad prepravu včelieho vosku, gabionových sietí, prístrojov do veterinárnej ambulancie, stroj na pletivo, komponentny pre fitness stroje, kancelársky papier alebo oceľové fľaše. O našich kvalitách vypovedajú nielen reálne fotografie prepravovaného tovaru, ale aj spokojné recenzie našich klientov. 

7. Neustále sa zlepšujeme 

V rámci našej spoločnosti sa neustále snažíme sledovať aktuálne trendy, novinky zo sveta a informácie týkajúce sa medzinárodnej prepravy tovaru. Zúčastnili sme sa napríklad veľtrhu WOF Expo v Prahe, ktorá prepája celú komunitu v oblasti dopravy, logistiky a dodávateľského reťazca a bola zameraná na vytváranie obchodných príležitostí v celom regióne strednej a východnej Európy. 

8. Cenová ponuka ZADARMO 

Máte záujem o medzinárodnú prepravu tovaru, ale obávate sa vysokej ceny prepravy? Naši špeditéri vám pripravia nezáväznú cenovú ponuku bezplatne a je len na vás, či sa rozhodnete spolupracovať s našou prepravnou spoločnosťou. 

9. Žiadne skryté poplatky

V Infinity Forwarding si zakladáme na férovom prístupe a spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste. Naše ceny sú 100% transparentné a nemusíte sa báť žiadnych ďalších skrytých poplatkov. Cena prepravy, ktorú vám naši špeditéri nacenia zahŕňa všetky poplatky vrátane našej provízie. 

10. Ľudský prístup 

S našimi klientmi sa vždy snažíme komunikovať jasnou ľudskou rečou, tak aby bolo každému jasné, ako bude preprava tovaru prebiehať, aké dokumenty budú potrebné, prečo je nutné poistenie a aké riziká môžu počas prepravy tovaru nastať. Radi tiež zodpovieme všetky vaše otázky, takže ak ste odpovede nenašli v kategórií FAQ na našom webe, neváhajte nám napísať a naši špeditéri vám všetko vysvetlila. V prípade záujmu je možné dohodnúť si aj osobnú alebo online konzultáciu, stačí ak nám napíšete alebo zavoláte a my si s vami radi dohodneme termín.