Skip to content

Prepravné spoločnosti: ako si vybrať tú správnu?

Prepravné spoločnosti: ako si vybrať tú správnu?

Potrebujete prepraviť tovar a zisťujete aké prepravné spoločnosti existujú? Ste tu správne, prepravných spoločností je veľa a pri výbere prepravnej spoločnosti, s ktorou budete spolupracovať by ste mali byť opatrný. Ide predsa o prepravu vášho tovaru, za ktorý ste zaplatili nemalý kapitál.

Pri výbere prepravnej spoločnosti vám odporúčame zamerať sa na skutočnosť, či sa do prepravnej spoločnosti viete dovolať a či vám ochotne poradia. Okrem telefonickej komunikácie je pre prepravu vášho tovaru kľúčové mať partnera v prepravnej spoločnosti, kde vám obratom zareagujú na mail a vždy budú vedieť kde sa nachádza váš tovar. Nemenej dôležitým faktorom je rozumná cena a rýchle riešenie prepravy, vrátane optimalizácie tranzitných časov prepravnou spoločnosťou. 

Naša prepravná spoločnosť, Infinity Forwarding, tieto kritéria spĺňa. Klienti sú pre nás živé bytosti, ktorým radi poradíme a ušijeme im prepravu na mieru podľa ich potrieb. Medzinárodné prepravy realizujeme so stovkami partnerov po celom svete, nestane sa vám teda, že vás budeme tlačiť do nevýhodného riešenia iba preto, že naša zahraničná matka má zazmluvneného drahého agenta v zahraničí alebo agenta s obmedzenými službami. 

O cenovú ponuku námornej prepravy, železničnej prepravy, leteckej prepravy a/alebo kamiónovej prepravy môžete požiadať TU

Kolega/kolegyňa majúci na starosti vami vyžiadaný typ medzinárodnej prepravy sa vám obratom ozvú.