Skip to content

Medzinárodná kamiónová preprava: rýchle a spoľahlivé služby

Medzinárodná kamiónová preprava: rýchle a spoľahlivé služby

Hľadáte prepravnú spoločnosť, ktorá vám zabezpečí rýchlu a spoľahlivú kamiónovú prepravu v rámci Európy? Naša spoločnosť, Infinity Forwarding poskytuje pozemnú prepravu v celej Európe. V rámci sveta prepravuje tovar kombinovanou prepravou. 

Medzinárodnú nákladnú prepravu realizujeme dvoma spôsobmi v závislosti od lokalitu kde sa medzinárodná preprava realizuje. Ak ide o Európu, najčastejšie prepravujeme tovar klientom pozemnou prepravou, čiže kamiónovou prepravou. Kamiónovú prepravu nerobíme iba zo Slovenska a Česka do Európy alebo z Európy na Slovensko alebo Česko ale realizujeme aj medzinárodné nákladné prepravy kamiónmi v rámci Európy, ktoré nemajú začiatok ani koniec na Slovensku ani v Česku. Aktuálne zabezpečujeme pre klientov napíklad pozemnú prepravu z Rumunska do Maďarska alebo kamiónovú prepravu z Bulharska do Nemecka. 

Ak máte tovar, ktorý potrebujete prepraviť kamiónovou prepravou, kľudne nám pošlite miesto a termíny požadovanej nakládky a vykládky, informáciu o tovare (vrátane rozmerov a váhy) a akékoľvek ďalšie informácie. Náš tím zodpovedný za pozemné prepravy sa vám obratom ozve a zašle vám ponuku s realizáciou medzinárodnej prepravy podľa vašich predstáv. U nás nebudete čakať na cenovú ponuku viac ako pár hodín. Zvyčajne sa ozývame späť do niekoľko minút s maximom 2 hodín.

O cenovú ponuku pozemnej prepravy môžete požiadať TU

Jeden z kolegov zodpovedných za realizáciu kamiónových prepráv sa vám určite rýchlo ozve!